Oferta weselna

Zastanawiasz się jak uatrakcyjnić swoje wesele?

A może szukasz wyjątkowego prezentu dla Pary Młodej? W obu przypadkach jesteś w dobrym miejscu!

Rynek weselny wciąż się rozrasta, oferując coraz to nowsze atrakcje dla Par Młodych w ich wyjątkowym dniu. Sami mieliśmy okazję podziwiać takie urozmaicenia, a nawet być jednym z nich.

W związku z tym postanowiliśmy poszerzyć ofertę weselną tak, by ograniczyć Wam szukania każdej atrakcji osobno. Możecie dobierać przygotowane przez nas usługi wedle uznania – a będzie ich tylko przybywać wraz z rozwojem Tesseraktu.

Pokazy ognia

Klimat tworzony przez ogień jest jedyny w swoim rodzaju. Więc czemu nie wprowadzić tej nuty magii wraz z szczyptą niebezpieczeństwa do wyjątkowego dnia w życiu Pary Młodej? Pokaz ognia zapewni wszystkim weselnikom niezapomniane wrażenia, bez względu na wiek. Zwłaszcza, gdy elementem pokazu będą również najważniejsze tego dnia osoby – ponieważ Państwo Młodzi będą mieli okazję podpalić ogniste serce, będące symbolem gorejącej w nich miłości, a także mieć indywidualną sesję zdjęciową na jego tle. Dodatkowo mogą mieć wpływ na sam przebieg pokazu poprzez wybranie finałowej piosenki.

Animacje

Zapewnienie atrakcji dla najmłodszych uczestników wesela może dać wiele radości nie tylko im, ale również rodzicom, którzy mogą w pełni korzystać z tej wyjątkowej okazji i bawić się ze świadomością, że ich pociecha również ma zapewnioną rozrywkę. W ramach naszego „Małego Cyrku” zapewniamy:

  • zabawy muzyczno-taneczne
  • gry z chustą animacyjną
  • warsztaty z modelowania balonów
  • puszczanie wielkich baniek mydlanych
  • malowanie buziek
  • kącik artystyczno-plastyczny
  • cyrkowanie – nauka żonglerki piłeczkami i talerzykami cyrkowymi

Dobór atrakcji, ilości animatorów oraz czasu trwania animacji – do ustalenia indywidualnie.

Iluzjonista

Pragniesz zapewnić dodatkową rozrywkę, która wkomponuje się w Twoje przyjęcie?

Jeśli tak, nasz iluzjonista czeka by spełnić to życzenie. Nie będzie potrzeby wydzielania osobnego czasu na pokaz i przerywania nim zabawy – nasz Magik z największą przyjemnością wykona tzw. iluzje stolikowe, przechadzając się między stołami weselnymi i czarując przy każdym z gości osobno. Polecamy szczególnie na początkowym etapie przyjęcia, zanim goście poczują prawdziwie weselny klimat.

%d blogerów lubi to: